Beylikdüzü Escort android programi indir

Abdurrahman Öz, Aydın’a yapılan hizmetleri değerlendirdi

AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, partisinin Nazilli İlçe Teşkilatını ziyaret ederek basın toplantısı düzenledi. Toplantı da konuşan Öz, Kuyucak ve Germencik ilçe başkanlarının kamuoyunda çıkan haberlerini de değerlendirdi.
Bu haber 2018-01-11 13:38:57 eklenmiş ve 202 kez görüntülenmiştir.

Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, partisinin Nazilli İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Burada basın açıklaması düzenleyen Öz, Genel Merkez tarafından ilçe başkanlığına atanan Bülent Sayar’a başarı dileklerinde bulundu. Yapılacak kongre öncesinde sosyal medyada çok fazla dedikodunun olduğunu belirten Milletvekili Öz, “Bu süreçler dedikodunun bol olduğu süreçlerdir. Sosyal medyanın olduğu bir ortamda. Birisi bir şey söylediyse iddia sahibini arayın. Bizim dini olarak da vicdani olarak da bu fitneyi bitirmemiz lazım. Bunu bitirmemiz lazım. En aza indirmek için çalışmalıyız" ifadelerini kullandı.

“Otoban ve şehir hastanesinde büyük ilerleme kaydettik”

Seçimde verilen birçok sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Öz, “Geldiğimiz noktada 20 yıldır tamamlanamayan otobanın ihale aşamasındayız. Otoban gibi projeler bir milletvekilini aşan projelerdir. Şehir hastanesinde de iyi bir noktadayız. Aydın’da 800 yataklı fizik tedavi hastanesi yapılacak” dedi.

“Siyasetin keyifli anlarını yaşıyoruz”

Siyasetin keyifli anlarında olduklarını belirten Öz, “İsabeyli Barajı ve Sultanhisar Barajı su tutmaya başladı. Kuyucak’ın Kayran Mahallesi’nde bulunan tarihi camiiyi restore ettireceğiz. Çobanisa’da da bulunan tarihi camiiyi restore ettiriyoruz.

Kuşadası’na müjde

 Kuşadası’nda da çalışmalarımız sürdüğünü belirten Öz, Otellerin işlerliğini arttırmak ve turizm sezonunu uzatmak için oraya da 7-8 tane antrenman sahası olacak şekilde bir spor merkezi yapmayı düşünüyoruz” diyerek müjdeli haberi verdi. Hizmet yapmanın önemli olduğunu dile getiren Öz, bu hizmetleri yapmaktan daha çok anlatmanın daha değerli olduğunu belirterek Aydın ve Nazilli basınına verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.

“AK Partili’liklerinden bir şüphemiz yok”

Kuyucak İlçe Başkanı Ali Güçlü’nün kamuoyunda çıkan görüntülerine ilişkinde açıklamalarda bulunan Abdurrahman Öz, “Biz teşkilatlarda yetişmiş siyasetçileriz. Büyüklerimizin verdiği kararların arkasındayız. Her verdiğiniz karar doğru olmayabilir. Ama size erilen kararların eksik olduğu yanlış olduğu ortaya çıkarsa zaman içinde verdiğiniz karardan dönebilirsiniz. Bu çerçevede genel merkez 3 vekil olarak bizden karar aldı. Buralarda araştırmalar ve temayüller yapıldı. Ancak yeni bilgiler çıktı ve bunun çerçevesinde yeni kararlar verilecek. Verilen kararların arkasındayız. Yanlış kararlar olabilir ancak önemli olan bu kararları hep birlikte telafi etmek. Genel merkezin en doğruyu yapmaya çalıştığını biliyoruz. Kuyucak benim de il başkanımızın da ilçesi. Biz bu insanların Ak Partililiklerini de biliyoruz Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgililerinde de en ufak bir şüphemiz yok, şüphe duyanlardan biz şüphe duyarız” ifadelerini kullandı.

“Ahmet Ertürk’ün açıklamasını dinlemedim”

 Germencik İlçe Başkanı ve Germencik İlçe Başkanı Aydın Menekşe’nin taciz davası ile ilgili İl Başkanı Ahmet Ertürk’ün “Siyaset yapmasında bir engel değildir” açıklamalarını yorumlamaktan kaçınan Öz, “Ben Ahmet başkanımızın Germencik İlçe Başkanı ile ilgili yaptığı konuşmayı dinlemedim. Tarz olarak başka bir siyasetçi arkadaşımızın söylediği sözler üzerine yorum yapmam. Ahmet Ertürk, 2 dönem milletvekilliği, il genel meclisi üyeliği yapmış bir siyasetçi. Söke’nin dağ köylerinde bile kendisinden övgüyle bahsediliyor. Siyasetin kurallarını bilen bir büyüğümüz. Netice itibari ile genel merkezimiz bir karar vermiştir. Didim ve Germencik’te yeniden temayül yapılacak. Yeni belirlenen arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

ETİKETLER : Abdurrahman Öz Aydın’a yapıla hizmetleri değerlendirdi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları

Aydın Gündemini Belirleyen Haber Sitesi-Aydin Haberleri
© Copyright 2013 Aydın Gündem Yazılım Ekibi. Tüm hakları saklıdır. Bu site haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
AYDIN GÜNDEM
Özlem Çerçioğlu
Aydın Belediyesi
Kuşadası
Nazilli
SPOR
Galatasaray
Beşiktaş
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
IŞİD