Beylikdüzü Escort android programi indir

Aydın'da Kudüs eylemleri sürüyor

Erbakan Vakfı Aydın Şubesi üyeleri, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdığı şeklindeki açıklamasını protesto etti.
Bu haber 2017-12-15 17:05:43 eklenmiş ve 223 kez görüntülenmiştir.

Aydın’ın Efeler ilçesinde, Erbakan Vakfı Aydın Şubesi öncülüğünde bir araya gelen sivil toplum örgütleri ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdıklarını ilan etmesini kınadı.

    Müslümanların ortak değeri ve ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya ev sahipliği yapan Kudüs’ün dünya Siyonizminin binlerce yıllık planları doğrultusunda bir kez daha İsrail’in tehdidi  ve tecavüzüyle karşı karşıya kaldığını belirten Erbakan Vakfı Aydın Şube Başkanı Şükrü Yolcu,  “ABD Başkanı Donald Trump’ın daha seçildiği ilk günlerde açıkladığı Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak ilan edilmesi süreci bugün resmi olarak tüm dünyaya duyuruldu. ABD Büyükelçiliği’nin Kudüs’e taşınması emrini veren Trump, kendisini adaylık ve seçim sürecinde Yahudi damadı Jared Kushner üzerinden destekleyen Siyonist Lobilere olan borcunu böylece ödemiş oldu. Suudi Arabistan yönetimindeki bazı yetkililer tarafından açıklanan ılımlı İslam’a geçiş sürecinin içerdiği mana ABD’nin aldığı bu hukuksuz kararın bir ön habercisi idi. Zira ılımlı İslam kavrami ile kastedilen, Siyonizmin dünyayı yönetmesine ve somurmesine ses çıkarmamak, Siyonist işgallere göz yummak, Siyonizm'in Kudüs’ü gasp etmesi karşısında göstermelik tepki gösterip adeta başını toprağa gömmektir” dedi.

    Necmettin Erbakan’ın hayatı boyunca Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın İsrail işgalinden kurtarılması için mücadele verdiğini kaydeden Yolcu, “Başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığın üzerine bir kara bulut gibi çöken Siyonizmin işgal ve sömürü planlarının ortadan kaldırılması hedefine ulaşılması, Anadolu’nun imanlı ve inançlı evlatlarının öncülüğünde İslam coğrafyasının tüm mazlum halklarının ortak mücadelesi ile gerçekleşecektir. Bizler Erbakan Hocamızın dava erleri Erbakan Vakfı mensubu Milli Görüşçüler olarak, merhum liderimizden aldığımız bu cihad bayrağını bir gün bile yere düşürmeden, aynı kararlılık ve azimle taşımaya devam edeceğiz. Alınan bu karar ebetteki bizim için yok hükmündedir.  Ancak bu kararı alıp uygulamaya koyanlar şunu bilmeliler ki, Türkiye’nin öncülüğünde D-60 Projesi'ni hayata geçirip, İslam Birliği’ni kuracağımızı ve  bu kararın yazılı olduğu kağıtları yırtıp atacağımız günler mutlaka gelecektir. Bizler asil olarak ‘Büyük İsrail’ yolunda atılan bir adım olan bu haksız ve hukuksuz kararı tanımadığımızı, tanımayacağımızı, Kudüs'ü ve Mescidi Aksa'yı Siyonizmin pençesinden kurtarmak için, Büyük Israil planının hedefe ulaşmasını önlemek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da  en kararlı bir şekilde mücadelemize devam edeceğimizi tüm dünyaya ilan ediyoruz.  Zafer elbette ki inanan ve bu uğurda şuurla mücadele edenlerindir ve zafer yakındır” diye konuştu.

ETİKETLER : Erbakan Vakfı Aydın Şubesinden Kudüs eylemi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları

Aydın Gündemini Belirleyen Haber Sitesi-Aydin Haberleri
© Copyright 2013 Aydın Gündem Yazılım Ekibi. Tüm hakları saklıdır. Bu site haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
AYDIN GÜNDEM
Özlem Çerçioğlu
Aydın Belediyesi
Kuşadası
Nazilli
SPOR
Galatasaray
Beşiktaş
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
IŞİD