Beylikdüzü Escort android programi indir

Aydın, Avrupa Girişimcilik projesi ağ toplantısına katıldı

Markalaşma Yenilikçilik ve Kalite Geliştirme Derneği’nin, Türkiye ve AB üye ülkelerindeki sivil toplumların karşılıklı anlayışın geliştirilmesi amacına yönelik olarak 2015 yılında çağrısı açılan Sivil Toplum Diyaloğu 4 İşletme ve Sanayi Politikası hibe programı ‘Avrupa Boyutuyla Girişimcilik Gelişimi’ ağ toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi.
Bu haber 2016-10-24 12:27:31 eklenmiş ve 381 kez görüntülenmiştir.

Proje ortakları Aydın Genç İşadamları Derneği, Slovenya Gelişim Derneği, Çek Cumhuriyeti Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler ve Esnaflar Derneği, Yunanistan Girişimcilik Geliştirme Enstitüsü, İtalya Molise Verso İl 2000 Derneği ile Proje iştirakçileri İstanbul Genç Girişimciler Kurulu, Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı’dan oluşuyor.

  Proje kapsamında Boğaziçi Üniversite’sinde Girişimcilik Atölye çalışması ve Ağ Toplantısı geniş katılım ile gerçekleşti. TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Başkanı Abdülsamet Temel, MARKAYDER Yönetim Kurulu Başkanı Av.Peri Banu Nemutlu Ertike, Avrupa Birliği Bakanlığı Proje Uygulama Başkanı Bülent Özcan ve İstanbul Sanayi odası Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Saruhan’ın  Açılış Konuşmaları’nın ardından YÜciTA-Yöresel Ürünler ve  Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı Başkanı Prof.Dr. Yavuz Tekelioğlu Dünya’da ve Türkiye’de Coğrafi İşaretler- Gelişimi,Sorunları ve Beklentileri konulu sunum gerçekleştirdi.

  Aydın Ticaret Borsası Genel Sekreteri ve MARKAYDER Mali Koordinatörü, Çimen Mutlu’nun proje faaliyetlerini anlattığı toplantıya Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Ülgen, Abdülkadir Yıldız ve Meclis Üyesi Ahmet Şenel katıldı.

  MARKAYDER’in her zaman çalışmalarına destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı, bugüne kadar hep başarılı projeler gerçekleştirildi. Borsa olarak gurur duyuyor ve destekliyoruz sözlerine yer verdi.

ETİKETLER : Aydın Avrupa Boyutuyla Girişimcilik Gelişimi projesi ağ toplantısına katıldı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları

Aydın Gündemini Belirleyen Haber Sitesi-Aydin Haberleri
© Copyright 2013 Aydın Gündem Yazılım Ekibi. Tüm hakları saklıdır. Bu site haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
AYDIN GÜNDEM
Özlem Çerçioğlu
Aydın Belediyesi
Kuşadası
Nazilli
SPOR
Galatasaray
Beşiktaş
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
IŞİD